В одній шафі було в 4 рази менше книжок.ніж у другій. Коли в першу шафу поклали 17 книжок,а з

другої взяли 25 книжок,то в обох шафах стало порівну. Скільки книжок булов першій шафі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюленёв Дима.

Нехай  в одній шафі було х книжок, тоді в іншій було 4х книжок, отже
4х - 25 = х +17
4х - х = 17 + 25
3х = 42
х = 42 : 3
х = 14 книжок було в першій шафі спочатку