В одній шафі було у чотири рази менше книжок ніж у другій коли у першу поклали 17 книжок а з другої

взяли 25 то в обох щафах стало порівну книжок.Скільки книжок ьуло у кожній шафі

Ответы на вопрос

Отвечает Макушкина Настя.
х книг - в первом шкафу;
книг - во втором шкафу.
х + 17 = 4х - 25
4х - х = 17 + 25
3х = 42
х = 42 : 3
х = 14 (кн.) - было в первом шкафу.
4 · 14 = 56 (кн.) - во втором шкафу.
Ответ: в первом шкафу было 14 книг, во втором - 56 книг.
Отвечает Медведев Захар.
Х + 17 книжок - у другій шафі
х :4 - 25 - у першій шафі

х :4 - 25=х + 17
х:4=х+17+25
х:4=42+х
х=4(42+х)
х=168+4х
3х=168
х=56