2.У першій шафі було в 4 рази менше книжок, ніж у другій. Коли до першої шафи поклали 17 книжок, аз

другої взяли 25, то в обох шафах книжок стало порівну. Скільки книжок було в кожній шафі спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Алтынай.

Ответ:

14 книжок, 56 книжок

Пошаговое объяснение:

4x – x = 17 + 25; 3x = 42; x = 14 (кн); 4x = 14 · 4 = 56 (кн).

Отвечает Кособуцький Микола.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у першій шафі - х книжок, тоді у другій - 4х книжок. Коли до першої шафи поклали 17 книжок в ній стало х + 17 книжок, а з другої взяли 25 книжок, то в неї стало 4х - 25 книжок. Складемо рівняння:

х + 17 = 4х - 25

х - 4х = -25 - 17

- 3х = - 42

х=- 42 : ( -3)

х= 14 книжок було у першій шафі

4х = 4 * 14 = 56 книжок було у другій шафі