У першій шафі було у 2 рази більше книжок ніж у другій. Коли в першу поклали 20 книжок, в другу 30,

то в обох шафах книжок стало порівно. Скільки книжок було в кожній шафі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Данил.
2х - 1 шкаф
х -  2 шкаф
2х+20=х+30
2х-х=30-20
х=10 книг - было во 2 шкафу первоначально
10*2=20 книг - было в 1 шкафу первоначально
Ответ  20 книг и 10 книг