Довжина кола арени цирку дорівнює 47,1 метра. Знайдіть площу арени,результат округліть до одиниць.


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатов Артём.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

С=47,1 м - довжина кола арени цирку

C=2\pi R - формула довжини кола

\pi =3,14 - число пі

R=\frac{C}{2\pi } =\frac{47,1}{2*3,14} =\frac{47,1}{6,28}=7,5 м - радіус кола

S=\pi R^{2} =3,14*(7,5)^{2} =3,14*7,5*7,5=176,625 м² - площа арени цирку

Отвечает Рехлясов Андрей.
1) 47,1 : (3,14 * 2) = 47,1 : 6,28 = 7,5 - радиус окружности
2) 3,14 * 7,5^2 = 3,14 * 56,25 = 176,625 (м) - площадь арены