Дресирований песик під час виступу на арені цирку пропікає по колу арени 8разів, долаючи при цьому

відстань, що приблизно дорівнює 452,16м. знайдіть площу арени площу арени. всі обчислення виконання виконуйте з точністю до сотих​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.
452,16/8=56,52 (довжина кола)
L=2пr (формула довжини кола)
звідси r=L/2п
r=56,52/(2*3,14)=9(метрів)
S=пr^2
S=3,14*81= 254,34 (м^2)