Пж пж помогите мне умоляю вас математика! 3. Знайдіть площу круга діаметр якого дорівнює 2 см

(π=3,14) 4. Знайдіть радіус круга, площа якого дорівнює 3,12см² 5. Цуценятко Сонечко під час виступу на арені цирку пробігає по колу арени 10 разів флаючи при цьому відстань 439,6 м. Знайдіть площу арени

Ответы на вопрос

Отвечает Гольев Александр.

3)

Формула площі круга:

S = π · r²

S = 3,14 · 2² = 12,56 см²

4)

Формула площі круга:

S = π · r² r² = S : π r = √(S : π)

r = √(3,12 : 3,14) ≅ 1 см

5)

Формула довжини кола:

ι = 2πr r = ι : 2π

Так, як цуценятко робить 10 кіл поділимо відстань на 10:

439,6 : 10 = 43,96 м

r = 43.96 : (2 * 3,14) = 7 м

Формула площі кола:

S = π · r²

S = 7² ·  3,14 = 153,86