Кінь  Буран  під  час  виступу  на  арені  цирку 

пробігає  по  колу  арени  15  разів, долаючи  при  цьому  відстань  612м.  Знайдіть  площу  арени.  відповідь  округліть  досотих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Корченова Ксюша.

Ответ:

612:15=40,8 м - довжина кола

R=40.8\2=40.8:6,28=6,5 м - радіус кола

S=R²=3,14*(6,5)²=314*42,25=45,39 м²

Відповідь: 45,39 м²

Пошаговое объяснение: