2) Майстер і учень мають виготовити однако- ву кількість деталей. Майстер виконав завданняза 5

годин, виготовляючи щогодини 8 деталей. Заскільки годин виконає завдання учень, якщо виго-товлятиме 4 деталі щогодини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

Мастер сделал деталей = (колво деталей в час) * (колво часов) = 5*8 = 40 деталей

Если ученик делает 4 детали каждый час, то он сделает все 40 деталей за 40/4 = 10 часов