Помогите мое решить задачу! Майстер виготовляв щогодини 7 деталей. після 3 Годин роботизированная

йому залишилось виготовити ще 42 деталі. скільки деятелей мае зробити Майстер? За скільки Годин роботи Майстер виготовити усі детали, працюючи з тією ж продуктивностью? скільки Годин майстру залишилося працюввти?

Ответы на вопрос

Отвечает Чурбанова Анечка.

Ответ:

за 3 години він виготовив 7*3=21 деталь

має зробити 21+42=63 деталі

виготовить усі делаті за 63/7=9 годин

залишилось працювати 42/7=6 годин

Пошаговое объяснение: