Майстер і учень за заміну виготовили 128 і 88 деталей відповідно.Скільки деталей виготовляв

щогодини майстер,якщо учень виготовляв щогодини 11 деталей?

Ответы на вопрос

Отвечает Зориков Ваня.
88÷11=8(год виготовляв учень)
128÷8=16(деталів виготовив майстер)
1 0