Функцію задано формулою y=-2x+4 знайдіть у(-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Женя Сенько.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

y=-2x+4

y(-1)= - 2 * ( -1 ) + 4 = 2 + 4 = 6