14 учнів принесли до класної бібліотеки по 2 книжки, а кілька учнів по 3 книжки. Всього принесли 73

книжки. Скількі учнів принесли по 3 книжки в бібліотеку. Пояснення ​

Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Валерия.

Ответ:

Кількість книжок, які принесли 14 учнів =2*14=28

Знаходимо книжки, які приносили учні, які мали по 3 книжки:

73-28=45

Кількість учнів: 45/3=15 учнів