ЩЕ ОДНЕ ЗАВДАННЯ, ЯКЩО КОМУСЬ НЕМА ЩО РОБИТИ) ТАКОЖ СРОЧНО ТРЕБА!!!) Радіус основи конуса

дорівнює 2 см, а його висота – 3 см. Знайдіть радіус кулі, рівновеликої цьому конусу.

Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Юлия.

Розв'язання завдання додаю


Отвечает Ширяева Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Два тіла називаються рівновеликими, якщо вони мають рівні об'єми

V kон = 1/3πR²H

V kон = 1/3π*2²*3 =4π cм³

V kулі = 4/3πR³

4/3πR³  = 4π

1/3R³=1

R³=3

R = ∛3 см