Чотири п‘ятнадцятих одного числа дорівнюють 36,дві дев’ятих частини іншого числа дорівнюють 30. Яке

число більше і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Тухватуллин Инсаф.

х - 1 число,

у - 2 число,

4/15 * х = 36,

х = 36 : 4/15 = 36 * 15/4 = 9 * 15 = 135 - 1 число,

2/9 * у = 30,

у = 30 : 2/9 = 30 * 9/2 = 15 * 9 = 135 - 2 число,

відповідь:  числа рівні