Порівняйте : сім дев'ятих/чотири дев'ятих. Вісім одинадцядтих /вісім п'ятнадцятих . П'ять

сьомих/сім п'ятих. Дві цілих одна третя / одна ціла дві третіх . А - три четвертих/а - одна четверта. Шість п'ятнадцятих - n/ шість десятих - n

Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Данил.

Ответ:

Спростимо кожен з дробів:

сім дев'ятих/чотири дев'ятих = 7/4

вісім одинадцядтих/вісім п'ятнадцятих = 32/45

п'ять сьомих/сім п'ятих = 25/42

дві цілих одна третя / одна ціла дві третіх = 7/2 / 5/3 = 21/10

а - три четвертих / а - одна четверта = 3/4

шість п'ятнадцятих - n / шість десятих - n = 2/15 - n / 1/10 - n = (2/15 - n) / (1/10)

Тепер можемо порівняти кожну пару дробів:

7/4 > 32/45

25/42 > 32/45

21/10 > 3/4

2/15 - n < 1/10 - n, або 2/15 < 1/10, тому 2/15 - n < 1/10 - n

5/7 > 1/4

Отже, сім дев'ятих/чотири дев'ятих і п'ять сьомих/сім п'ятих менші за вісім одинадцядтих/вісім п'ятнадцятих. Дві цілих одна третя / одна ціла дві третіх більша за а - три четвертих / а - одна четверта. Шість п'ятнадцятих - n/ шість десятих - n менше за 5/7.

Пошаговое объяснение: