27. Олівець коштує з грн 65 к., що на 2 грн 60 к. мен- ше, ніж ручка. Загальний зошит коштус на 6

грн 20 к.більше, ніж олівець і ручка разом. Скільки коштуютьлівець, ручка та зошит разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Задрановская Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,65+ 2,6=6,25 грн коштує ручка

3,65+6,25= 9,9 грн олівець і ручка разом

9,9+6,2= 16,1 грн коштує загальний зошит

9,9+ 16,1= 26 грн коштують  олівець, ручка та зошит разом