Дан прямокутник, одна сторона якого дорівнює 20 см, що в 4 рази більше ніждруга. Знайдіть РіЅ

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бородич Екатерина.

1 сторона - 20 см

2 сторона - в 4 рази більша за 1 сторону

1) 20+4 = 24 (см) - друга сторона прямокутника ;

2)

S - a×b

S= 20×24= 480 (см2)

відповідь: площадь прямокутника 480 см2 (сантиметров квадратных)