2. Під впливом мідного тягарця висотою 2 см та площею основи 500 см (див. мал.) пружина

розтягнулася на 1 см. Визначте силу, з якою тягарець тисне на опору,Якщо коефіцієнт жорсткості пружини 900 Н/м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Chiruțac Dan.

Ответ:

F=k1/2/2 k=2f/1/2=2*10/0.04 2=12500н/м