736. Знайдіть радіус круга, площа якого дорівнює314 см2. мне срочно надо ато убьют родаки​


Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа  круга дорівнює: S = пr^2 звідси знайдемо радіус

r2= S/п= 314: 3,14= 100

r =10 см