Преветствую, мне нужна Ваша помощ ,У мікрорайоні 15 будинків. У червні відремонтували 2/5 (дві

п'ятих) усіх будинків, а в липні- 2/3 (дві третіх) решти. Скільки будинків залишилось відремонтувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёв Илья.

Відповідь:

3 будинки

Покрокове пояснення:

15/5=3 3*2=6 15-6=9 9/3=3 3*2=6 15-(6+6)=3 відповідь: 3 будинки