В селищі 800 будинків, з них 287 двоповерхові, а решта одноповерхові. Влітку відремонтували 4/9

одноповерхових і 2/7 двоповерхових будинків. Скільки будинків залишилося відремонтувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Белецька Андріана.

800-287=513

513 \times  \frac{4}{9}  = 228 \\ 287 \times  \frac{2}{7}  = 82 \\ 800 - 228 - 82 = 490

490 домов осталось починить