На одній вулиці 8 одноповерхових будинків, двоповерхових будинків у 2 рази більше,ніж

одноповерхових,а триповерхових на 15 менше,ніж одноповерхових і двоповерхових будинків разом.Скільки всього будинків на цій вулиці???

Ответы на вопрос

Отвечает Аюшеева Раиса.
8*2=16(будинкiв)-двоповерхових
16+8=24(будинкiв)-двоповерхових та одноповерхових
24-15=9(будинкiв)-триповерхових
8+16+9=35(будинкiв)-всього