На одній вулиці 8 одноповерхових будинків, двоповерхових будинків у 2 рази більше,ніж

одноповерхових,а триповерхових на 15 менше,ніж одноповерхових і двоповерхових будинків разом.Скільки всього будинків на цій вулиці???

Ответы на вопрос

Отвечает Яранцев Алексей.
1) 8умножить 2 =16 домов двухэтажных
2)8+16=24 одноэтажных и двухэтажных
3)24-15=9 одноэтажных
4)24+9=33 всего домов на улице