У селищі є 8000 будинків. 2870 будинків -- кам'яні, а решта -- дерев'яні. 4/9 дерев'яних будинків

відремонтували. Скільки дерев'яних будинків було відремонтовано?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиевич Валерия.

Ответ:

2280

Пошаговое объяснение:

1) 8000-2870 = 5130 (б.) - дерев'яних будинків;

2) 5130 ÷ 9 × 4 = 570×4 = 2280 (б.)