Підприємству було виділено для співробітників 120 садових ділянок. З них 25% ділянок ще не освоєно,

а на освоєних ділянках збудовані дерев'яні й цегляні будинки. Скільки збудовано цегляних будинків, якщо їх кількість становить 20% від кількості дерев'яних будинків? Який процент становить кількість цегляних будинків від кількості усіх виділених ділянок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Супруненко Аня.

Ответ:

1)15

2)12.5%

Пошаговое объяснение:

цегляни-A

дерев'яни-B

100:20=5

A:B=1:5

120-25%=90

90/(a+b)=90/(5+1)=15

15/120*100=12.5