8. У мікрорайоні 15 будинків. У червні відремонтували 2/5 всіх будинків, ав липні - 2/3 решти,

скільки будинків залишилось відремонтувати? Срочни здіями пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздикова Эля.

Пошаговое объяснение:

15×2÷5=6

15-6=9

9×2÷3=6

Отвечает Задорожин Владимир.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

Шесть ответ на этот вопрос