Робітники відремонтували 3650 м шосе,і їм залишилось відремонтувати ще на 1270 м більше.Скільки

всього метрів шосе потрібно було відремонтувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Адылов Эмил.
1) 3650+1270=4920(м)-відремонтували робітники;
2) 4920+3650=8570(м)
наверно так