Помогите пожалуйста решить Радіус кола 5 см. Знайдіть діаметр цього кола, довжину кола, та площу

круга

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Вика.

Ответ:

d=10см 2)C=31.4см 3) S=78.5см

Пошаговое объяснение:

d=2R=2*5=10см

C = 2 π ⋅ R=2*3.14*5=31.4см

S = π * R²=3.14*5²=3.14*25=78.5см

Отвечает Тяпкина Вероника.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Діаметр дорівнює два радіуса , отже д=10 см