Знайдіть четвертий член геометричної прогресії, якщо її перший член дорівнює 3, а знамнник дорівнює

-2.

Ответы на вопрос

Отвечает Урываева Анастасия.

Ответ:

в4=-24

Пошаговое объяснение:

в1=3

q=(-2)

в4=в1*q³=3*(-2)³=3*(-8)= -24