Обчисліть площу круга , радіус якого дорівнює 22 см


Ответы на вопрос

Отвечает Мазитов Камиль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площадь круга равна :S=пR^2= 3,14*22^2=1519,76 см2