Як обчислити площу круга, якщо довжина кола, яке його обмежує, дорівнює 219, 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Дарья.

Ответ:

S = πR²

C = 2πR

C = 8π, R = 8π : (2π) = 4 (см)

S = π · 4² = 16π (см²)

Пошаговое объяснение: