Помогите, пж: Знайти площу круга,якщо : А) його радіус дорівнює 5см; Б) його діаметр дорівнює

10см; 1.В) довжина цього кола дорівнює 48см,число П=3. 2.Знайти довжину кола ,якщо площа круга ,який воно обмежує ,дорівнює 27 см2,число П=3

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Евгения.

Відповідь:

А) S = Pi*R² площа круга

S = 3*5²

S = 3*25

S = 75 см²

Б) R = D/2

R = 10/2 = 5см

S = Pi*R²

S = 75 см²

1.В) L = Pi*D або L = Pi*2R   довжина кола

2R = L/Pi

R = (L/Pi)/2

R = (48/3)/2

R = 16 см

S = Pi*R²

S = 3*16²

S = 768 см²

2. S = Pi*R²

R² = S/Pi

R = S/Pi

R = 27/3

R = 9

R = 3 см

L = Pi*2R довжина кола

L = 3*2*3

L = 18 см