На першій полиці 14 книжок.Це на 5 книжок менше, ніж на другій полиці.Скільки книжок на другій

полиці

Ответы на вопрос

Отвечает Зенкаева Азёка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 14 + 5 = 19 (кн) - на второй полке

2) 14 + 19 = 33 (кн) - на двух полках