Знайди корені даного рівняння 35⋅y−9=−14+y5. y= ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кашненко Карина.

Ответ:

y=-1/5

Пошаговое объяснение:

35y-5y=-14+9

30y=-5

y=-5/30

y=-1/5