Записати рівняння лінії центрів двох кіл: x²+y²-6x-2(3+4)y+(3+4)²-16=0 і

x²+y²+2x+2(3-6)y+(3-6)²-35=0

Ответы на вопрос

Отвечает Ятина Настя.

Відповідь:

у=х+4

Покрокове пояснення:

x²+y²-6x-2(3+4)y+(3+4)²-16=0

Згрубуємо змінні

x²-6x+9-9+y²-2(3+4)y+(3+4)²-16=0

(х-3)²+(у-7)²=25

Центр кола в (3;7)

x²+y²+2x+2(3-6)y+(3-6)²-35=0

x²+2x+1-1+y²+2(3-6)y+(3-6)²-35=0

(х+1)²+(у-3)²=36

Центр кола (-1;3)

Лінія центрів кіл проходить через точки (3;7) та (-1;3)

Її рівняння

(х+1)/4=(у-3)/4 → у=х+4