Сторони трикутника: АВ = 8 см АС = 6 см, а бісектриса трикутника проведена до 3 сторони ділить її

на відрізки різниця яких 1 см, знайти периметр трикутника? даю 20 балів!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобылева Софья.

Ответ:

P=8+6+7*1=8+7+6=21