один з гострих кутів прямокутного прямокутного трикутника на 26° більший від іншого. Знайди ці кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Шимарёва Надя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 угол - х°

2 угол - х+26°

3 угол - 90°

Сумма всех углов - 180°

х + х + 26 + 90 = 180

2х = 180 - 26 - 90

2х = 64

х = 64 : 2

х = 32

1 угол (х) = 32°

2 угол (х + 26) = 32 + 26 = 58°

32° + 58° + 90° = 180°