II. Виконай у робочому зошиті. 1. Розв'яжи рівняння. .а) 6x - 7= 3х + 2;6) 7(-x + 2) = -3(2x +

5).2. Розв'яжи задачу.у першій цистерні було в 4 рази більшемолока, ніж у другій. Після того як з першоїцистерни продали 160 л молока, а в другудолили 80 л, в обох цистернах молока сталопорівну. Скільки молока було в кожній цистерніспочатку?ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Савин Саша.

Ответ:

1. а) 3  б) 29

2. У першій цистерні - 320 л, у другій - 80 л

Пошаговое объяснение:

1.

а) 6х - 7 = 3х + 2

6х - 3х = 2 + 7

3х = 9

х = 9 : 3

х = 3

б) 7 (-х + 2) = -3 (2х + 5)

-7х + 14 = -6х - 15

- 7х + 6х = -15 - 14

-х = -29

х = 29

2. У другій цистерні - х л. У першій цистерні - 4х л. Тоді

4х - 160 = х + 80

4х - х = 80 + 160

3х = 240

х = 240 : 3

х = 80

А 4х = 80 ·4 = 320