Один щ коренів квадратного рівняння х2+9х+с=0 дорінює -4.знайти другий корінь і коефіцієнт с.​


Ответы на вопрос

Отвечает Изосимова Маша.

Розв'язок:

х²+9х+с=0

x1 = -4

За теоремою Вієта:

ax²+ bx+c = 0

x1+x2=-b

x1•x2 = c

(a = 1; b = 9; c = c)

-4+x2= -9

x2 =-5

-4•(-5) = c

c = 20

Відповідь: -5; 20;