Зібрали 18 кг антонівських яблук, що становить 30 % усіх зібраних яблук. Скільки всього зібрали

яблук?

Ответы на вопрос

Отвечает Сундетов Ясин.

х кг - 100%

18 кг - 30%

х= (18*100):30= 60 кг.

Відповідь: Всього зібрали 60 кг яблук.

Отвечает Макеева Фарида.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30 % - 18 кг

100% - ? кг

РЕШЕНИЕ :   ( 100 × 18 ) : 30 = 60 кг