На одній садовій ділянці в 5 разів більше кущів малини, ніж на іншій. Після того як з першої

ділянки пересадиш надругу 32 кущі, на обох ділянках кущів машини сталопорівну. Скільки кущів малини було на кожній дільниці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Оренбургская Арина.

х  кущів малини було на другой дільнці

5х  кущів малини було на першой дільнці

(5х-32) кущів стало на першой ділянці

(х+32) кущів стало на другій ділянці

Рвняння

5х-32 = х+32

5х-х = 32+32

4х = 64

х = 64 : 4

х = 16

Якщо 16 кущів малини було на другой дільнці, то

5 · 16 =  80 кущів малини було на першой дільнці.

Вiдповiдь: 80 кущів було на 1-й;

                  16 кущів було на 2-й.