На одній садовій ділянці в 5 разів більше кущів малини, ніж на інший. Після того як з першої

ділянки пересадили на другу 32 кущі, на обох ділянках кущів малини стало порівну. Скільки кущів малини було на кожній ділянці. Удь ласка допоможіть я не розумію цю задачу. Буду дуже вдячний вам якщо допоможете

Ответы на вопрос

Отвечает Малихіна Еліна.
Ця задача розв'язується за допомогою рівняння.
Нехай на 1 ділянці росте х кущів. Тоді на 2 – 5х кущів. Потім на 1 ділянці стало х+32. Відповідно, на 2 – 5х-32. Тепер складаємо рівняння.
5х-32=х+32
5х-х=32+32
4х=64
Х=64:4
Х=16 (кущів)
Отже, на 1 ділянці було 16 кущів. Тоді, на 2 – 16·5=80 кущів. Можна зробити перевірку: 16+32=48; 80-32=48
Відповідь: 16 кущів; 80 кущів.
Якщо я незрозуміло пояснила, можеш запитати учительку для точнішого і зрозумілішого пояснення.