На одній ділянці в 3 рази більше кущів малини, нiж на другій. Коли з першої ділянки пересадили на

другу 20 кущів, то на обох ділянках кущів малини стало порівну. Скільки кущiв малини було на кожній ділянцi?

Ответы на вопрос

Отвечает Трошин Евгений.

Ответ:

20 и 60

Пошаговое объяснение:

х - кустов малины на 1й делянке, тогда 3х - кустов малины на 2й делянке. Составим уравнение:

х+20=3х-20

20+20=3х-х

2х=40

х=40:2

х=20 кустов малины на 1й делянке

3х=20*3

3х=60 кустов малины на 2й делянке