1. Запиши Вирази й обчисли їх значення. ДобутоК ЧИсел 87 збільшити на 6.• Від числа 43 відняти

добуток чисел 518.• РіЗНИЦЮ Чисел 500 і 300 поділити на 10.• Частку чисел 40 і 8 збільшити в разів.• РіЗНИЦЮ Чисел 700 і 300 збільшити на 50.• Суму чисел 250 і 380 зменшити в 10 разірина прямокутника дорівнює 20а​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишуров Роман.

Добуток чисел 87 збільшити на 6:

8 * 7 + 6 = 62

Від числа 43 відняти добуток чисел 518:

43 - (5*1*8) = 3

РіЗНИЦЮ Чисел 500 і 300 поділити на 10:

(500-300):10 = 20

Частку чисел 40 і 8 збільшити в разів:

40:8=5

РіЗНИЦЮ Чисел 700 і 300 збільшити на 50:

(700-300)+50 = 450

Суму чисел 250 і 380 зменшити в 10 разі

(250+380):10=630