запиши вирази та обчисли їх 1. частку чисел 48 і 8 зменшити у 2 рази; 2. добуток чисел 3 і 8

збільшити на 27; 3. суму чисел 25 і 57 зменшити на частку 54:6; 4. число 70 зменшити на різницю чисел 67 і 39

Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеев Ваня.

1.(48:8):2=3                      3.(25+57)-54:6=78                                                                                     

2.(3*8)+27=51                    4.70-(67-39)=42