3 13. Дві вантажівки виїхали одночасно з фабрики в од- ному напрямку. Перша вантажівка їхала 2

ГОД зі швид- кістю 65 км/год і подолала лише третину шляху, яку проїхала друга вантажівка. Скільки часу була в дорозі друга вантажівка, якщо вона їхала зі швидкістю 78 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Михалева Софья.

1)65×2=130(км)-Проїхав авто за 2 год

2)130×3=390(км)-шлях 2 вантажівки

3)390:78=5(год)-була в дорозі 2 вантажівка

Відповідь:5годин