- Вантажівка їхала 3,5 год зі швидкістю 62 км/год, 4,2 год зі швидкістю 65 км/год і потім ще 2,3

год. З якою швидкістю вона їхала ці 2,3 год, якщо се- редня швидкість вантажівки на всьому шляху до- рівнювала 62,8 км/год? Полоткого завдання (за бажання)​

Ответы на вопрос

Отвечает Сауткин Александр.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
1) 3,5 * 62 = 217 (км) - проехала за 3,5 часа
2) 4,2 * 65 = 273 (км) - проехала за 4,2 часа
3) 3,5 + 4,2 + 2,3 = 10 (часов) - была всего в пути
4)
х = скорость с которой ехала 2,3 часа

(217 + 273 + 2,3х) : 10 = 62,8
(490 + 2,3х) : 10 = 62,8
490 + 2,3х = 62,8 * 10
490 + 2,3х = 628
2,3х = 628 - 490
2,3х = 138
х = 138 : 2,3
х = 60

Ответ: 60 км/ч