Розв’яжи задачу. Від Іванова до Артемівська 710 км. Вантажівка виїхала з Іваново і їхала 6 год.

зі швидкістю 60 км/год. З якою швидкістю має їхати вантажівка, щоб решту шляху подолати за 5 год.?

Ответы на вопрос

Отвечает Шишова Юля.
1) 60 · 6 = 360 (км) - проїхала вантажівка;
2) 710 - 360 = 350 (км)  - залишилось проїхати;
3) 350 : 5 = 70 (км/год)