2. Розв'яжи задачу. Вантажівка їхала 3,5 год зі швидкістю62 км/год, 4,2 год — зі швидкістю 65

км/годі потім ще 2,3 год. З якою швидкістю вонаїхала ці 2,3 год, якщо середня швидкістьвантажівки на всьому шляху дорівнювала62,8 км/год?Відповідь я знаю напишіть розв'язок будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Землянская Люба.

Відповідь:

Пошаговое объяснение:

1) 3,5 * 62 = 217 (км) - проехала за 3,5 часа

2) 4,2 * 65 = 273 (км) - проехала за 4,2 часа

3) 3,5 + 4,2 + 2,3 = 10 (часов) - была всего в пути

4)

х = скорость с которой ехала 2,3 часа

(217 + 273 + 2,3х) : 10 = 62,8

(490 + 2,3х) : 10 = 62,8

490 + 2,3х = 62,8 * 10

490 + 2,3х = 628

2,3х = 628 - 490

2,3х = 138

х = 138 : 2,3

х = 60

Ответ: 60 км/ч

Покрокове пояснення:❤️❤️❤